20 Ağustos 2014

Vodafone 4Play Sımsıcak Aboneliği Yapılmış.

3210 numarasından telefonuma mesaj geliyor sımsıcak sohbetlere üye olmak isterseniz abone yazın gönderin falan gibisinden hiçbir cevap vermememe rağmen üyeliğim başlatılıyor ve benim faturam üzerinden para çekilmeye başlanıyor. Vodafone bizle alakalı değil diyor. Şirketi arıyorum siteye girip onay vererek üye olmuşsunuz ve nasıl dakikada bir insan isem 3 kere gece 3:11 de giriş yapmışım siteye video izlemişim. Benim abone olmakla ilgili herhangi bir talebim olmadı. Site üzerinden onay verdiğimi söylüyorlar böyle bir şey yok çünkü sitelerine dahi girmedim. Bankamın otomatik ödemesinden mesaj gelmese öğrenme durumum yok. En kısa sürede hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım.

Salih 1.842 Okunma

Cevaplar

 • Salih01 Eylül 2014

  Bir daha asla.

 • Salih22 Ağustos 2014

  Bana yapmış olduğunuz geri dönüştede farklı bir durum söz konusu değil aynı şeyleri tekrar bana göndermişsiniz. Web sitesinden alışveriş yaparken dahi benim telefonumdan ödeme için onay yazısı isterken vodafone böyle bir sistemde nasıl oluyor da 2. bir siteden onay tuşuna "basmamla" ödeme karşı tarafa geçiyor. Kendim bilgisayar programcısıyım ve bu şekilde banerların altına işlev eklemek zor değil. Mesaj atmadığım onay vermediğim ortada ama siteye girerek onay verdiğimi söylüyorlar ve bunun içinde bana loglarımı gönderiyorlar. Loglar benim sitede onaya bastığımı değil siteye giriş yaptığımı gösteriyor. İlgilenmek farklı bir konu çözüm bulmak farklı konu.

 • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 21.08.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön