29 Mayıs 2013

Vodafone 480 TL Fatura!

Geçtiğimiz 4 ay 56 tl olan paketim red miniye geçmek için müşteri hizmetlerini aradım ve paketimin geçişi için başvurdum ve bugün beni arayıp 480 lira fatura borcumun olduğunu söylediler ve şok oldum neymiş aşırı data ve sms kullanımım olduğunu söylediler. Ben de ses kaydımı istedim böyle bir yetkileri olmadığını söylediler.

Ben ne anladım bu paketten ben saf değilim sms ve data paketi almadan sms ve data kullanacağım kendileri dinlemiş ses kaydını bir sorun yok diye mesaj gönderdiler ben zengin değilim bu tarifeyi ben istemedim beni müşteri temsilcisi bu tarifeye geçirdi ve mağdur etti.

Savaş 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.554684****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik sorunun giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön