05 Mayıs 2014

Vodafone 45 TL Yerine 256 TL Fatura Gönderdi!

0532425**** no'lu hat sahibiyim.28 şubatta Vodafone Koç Ailem Maxi paketine 7823293**** şifreyle,yeni tarife değişikliği yaptım.10 marttan sonra‘’tebrikler günlük 7 tl'lik data kullanımı yaptığınız için gün sonuna kadar yapacağınız data kullanımları bizden hediye’’şeklinde mesajlar aldım. Sayısız görüşmelerde,kampanya giriş esnasında kurum kaynaklı bir problem oluştuğu, bayiden ekran görüntüleri istenerek düzeltilecek dendi. 6 nisanda 256 tl tarafıma fatura gönderildi.6 mayısta 45 tl yerine 256 tl'lik yeni bir fatura daha gönderilecek.

Ramazan 191 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Ramazan 07 Mayıs 2014

    2,5 ay sonra bugün Pınar hnm diye çağrı merkezinden bir çalışan tarafından nihayet aranmış bulunmaktayım.İlgililere kocaman teşekkürler.Kendisinin yönlendirilmeleri doğrultusunda işlemi en baştan yaparak sms le yeni bir şifre alıp yeni kayıt oluşturmak üzere, en yakın vodofon merkezine, işyerinden izin alarak gittim..sms le 7276 ya mesaj attım.Ancak ''sayın üyemiz taşımak istediğiniz telefon numarası için daha önceden şifre üretilmiştir '' mesajı aldım.Hiç bir şey yapamadan geri döndüm.kampanya şartlarını bilmeyen, okumayan firma çalışanlarınında olabileceğini öğrenerek geri döndüm. yeni durumu sormak için beni 5 e kadar arayacagını söyleyen Pınar hnm dan telefon bekledim.Aramadılar. Ayrıca kendileri perşembe günü içinde izinde olacaklarını söylemişlerdi.Bu sayfalardan yazılanların dikkate alındığını artık öğrenmiş bulunduğumdan, telefon tarifemin koçailem maxi olarak 2,5 ay sonrada olsa sistem düzenlemesinin yapılmasını ve 2 ayda 500 tl olarak alınan fatura bedelinin haksız olan kısmının tarafıma iadesiyle ilgili yardımlarınızı birkez daha ve tekrar rica ediyorum. Bu arada son 11 gündür korkudan şirket maillerime ara ara bakar oldum,mağduriyetim artık giderilmesi için ivedi ve iyi niyetli yardımlarınızı bekliyorum. syg.

  • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön