05 Temmuz 2013

Vodafone 42 Gün Sonra Hattım Kapandı!

24 Mayıs 2013 tarihinde faturama yanlış yansıma sonucu yüklü bir ücret geldi. Vodafone'u aradığımda iadeniz yapılacak ama genel bir sorun olduğundan geç kalındığını söylediler. Ama iade onayım alınmış dediler. Bu zaman zarfı içerisinde 20'den fazla müşteri hizmetlerini arayıp hattımı açtırdım ve bunların ücretleri de faturama yansıdı.

Bugün hattımı tamamen kapatmışlar ve şuan telefonsuzum. Mağduriyetimi gideremiyorlarmış ve çözüm süreci boyunca kapalı kalacakmış. Nasıl bir kurumsal şirket anlam veremiyorum. Vodafone'u bir daha kullanmayı düşünmüyorum ve çevremde Red üyesi insanlara da bu eksikliklerini söyleyip nazımın geçtiği kişilerinkilerini de kapattıracağım. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Kenan 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,544368****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu şikayetinizin 1839422 şikayet numaranız ile sonuçlandığı ve bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön