25 Ocak 2014

Vodafone 400 Dakikamı Yüklemedi.

Aralık'ın 19'unda Vodafone'un yeni kampanyasına üye olmak için başka bir operatörden geçiş yaptım. Bana 6 ay boyunca 10 tl karşılığında heryöne 400 dk konuşacağımı söylediler. Hattım açıldığında 12 tl yükledim. Ocak ayına geldiğimizde ise bugün itibariyle 12 tl yükledim ama 400 dk heryöne konuşmalarım yüklenmedi. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Hattıma 400 dk yüklemediğiniz taktirde paramın iadesini istiyorum ama ben daha öncede Vodafone kullandım. O zaman memnundum şimdi ise memnun olmadığımı hissediyorum. Benim yüklediğim 12 tl'ye karşılık beni başka bir kampanyaya kaydedeceksiniz. En yakın zamanda cevabınızı bekliyorum.

Regayip 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.01.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön