Vodafone 40 TL'mi Sıfırladı.

Fatih G. |

Kontörlü Vodafone hattımı 3'lü avantaj paketine geçirdim. Aktif olması için 20 TL yüklemeniz gerek dediler 25 TL yükledik. Telsiz kullanım ücreti falan filan bakiye 17 TL'ye düştü. Aktif olmadı diye 15 TL daha yükledim. Sonra mesaj geldi ve telefonumun internetini açtım. Bakiyem bir anda sıfıra düştü.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Mesaj gelmeden interneti açmışsınız dediler. Velev ki mesajdan önce açtım internet bedeli 12 TL'mi dedim evet dediler. Şikayet formu açılmasını istedim. Müşteri temsilcisi İ.. hanım mesaj saatleri belli şikayet formu açamam dedi. Ben de 2 Vodafone hattım olduğunu ikisini de kapatacağımı bildirip konuşmayı bitirdim.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  19:11

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Şubat
  10:53

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."