Vodafone 40 Gündür Mağdurum!

Tc Serkan Y. |

Basında reklam yapmasını biliyorsunuz fatura ödemeye gidiyorum sistemsel diyorsunuz ödeyemiyorum 40 gündür mağdurum reklam yapana kadar iş yapın hattım kapalı ben bir işletmeciyim mağdur oluyorum şu fatura olayını çözelim de telefonumu kullanmaya başlıyım. Yeter artık 40 gündür sistem düzelmez mi müşteri hizmetleri kayıt oluşturuyor o kadar geri dönüşte yok. Bu nasıl hizmet nasıl kalite reklama gerek yok çalışın yeter. Yıllık anlaşma var diye böyle yapıyorsunuz daha ne diyim taahhüt var diye yapıyosunuz. Kullanmadığım halde o faturaları bile ödeyeceğim yani adalet bitmiş.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Fatura Ödeme Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Temmuz
  09:23

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  04.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Haziran
  17:17

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.