12 Şubat 2014

Vodafone 4 Saniyede 20 TL Aldı!

30 tl'ye aldığım paketin internet kotası dolduktan sonra 30 tl yükleme yaptım tekrar yenileneceği zaman bakiye yeterli olsun diye ama sağolsunlar 2 günde 4 saniye interneti kullandığım için 20 tl'mi aldılar. İstanbul trafiğini görmek için interneti açtım 2 saniye baktım kapattım 10 tl bakiyemden düştü ve mesaj geldi.

Neymiş efendim günlük 10 tl limiti doldurduğum için 23.59'a kadar internetim bedava olacakmış.Lütfettiniz birde olmasaydı.4 saniyeye 10 lira almak kolay tabi.Her neyse Vodafone müşteri hizmetlerini aradığım zaman bana verilen cevap şu: android telefon kullanıyorsanız güncelleme yapmıştır.4 saniyede mi 10 liralık güncelleme yaptı?

İlgar 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön