11 Nisan 2014

Vodafone 4 Aydır Tableti Göndermiyor.

Smart tab10 markalı ımei kayıtlı tabletimi 3.kez Teleservice'e verdim ve 4. ay oldu geri dönmedi. "Üst seviye" bilgisiyle kayıtlarda duruyor. Yetkili yerlere başvurumu yapmak için soruşturma yaptığımda sorumlu sadece "Vodafone" olduğu söylendi. 2 kez dilekçe yazmama rağmen size geri dönüş yapmadınız.

Tabletimi istemiyorum çünkü; 2 kezde aynı sorunla geri verildi bana. Yaa parasını taktim edin ki tablete ait data hattın ve taksitlerini aylardır ödüyorum ama tabletim yok ortada. Vodafone yaa bana 720 tl ödeme yapsın, ya son model bir tablette kendilerini af ettirsin, ya tabletin faturasını dilekçemde yazılı olduğu gibi yollasınlar, yada ben tüketici haklarına artık dilekçemi sunacağım ay oldu ay.

Anil 80 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Anil24 Nisan 2014

  BİR GERİ DÖNÜŞ HALA ALAMADIM.. sistem dışı işlem yapmıyorum farkındaysanız sadece tabletimin işlemi artık yapılsın yenisiyle değiştirilsin mümkünse en son sürümüyle (artık hakkım olanın bu oldugu kanısındayım) yada aldıgım bedel geri iade edilsin yanii LÜFTEN BİR İŞLEM SONUÇLANSIN ARTIK LÜTFEN!!

 • Anil23 Nisan 2014

  BENİ HAYAL KIRIKLIGINA UGRATAN İLK VE SON OLMASINI İSTEDİĞİM BİR FİRMA

 • Anil23 Nisan 2014

  17.04.2014 TARİHDE BANA ULAŞADIGINIZDAN DOLAYI 18.04.2014 TARİHİNDE BEN SİZE ULAŞMAK İÇİN 542 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM VE KONUŞMAYA BAŞLADIGIM KİŞİ BİLGİLERİME ULAŞMAK İÇİN TAM 31 DAK. 53SN. BENİ TELEFONDA BEKLETTİ! NEYSE KONUŞTUK. BANA ÜST SEVİYE TESPİTİNDE OLDUGUNU (4AYDIR) 3 SORUNDUR AYNI NEDEN OLDUGUNDAN YENİSİYLE(AYNI MODEL Kİ İSTEMİYORUM) DEĞİŞTİRİLECEĞİNİ SÖYLENDİ 2 GÜN İÇİNDE TEKNİK SERVİS DÖNECEK DENİLDİ! KAÇ GÜN OLDU? SİZ HESAPLAYIN! 4 AY OLMUŞ VE BANA AYNI MODELİN YENİSİNİ VERECEKLERİNİ SÖYLÜYORLAR! LÜTFEN ÇÖZECEKSENİZ VE KENDİNİZİ BU SORUNDAN İSMİNİZ İÇİN DÜZELTMEK İSTERSENİZ TABLETİMİN EN SON SÜRÜMÜNÜ YA VERİN (AYLIK SÜRECİ TELAFİ EDİN) YADA ALDIGIM FİYATI BANA ÖDEYİN! BENDEN HAKSIZ KAZANÇ KAZANDINIZ AYLARDIR BU BİR GERÇEK OLMAYAK TABLETİMİN HEM İNTERNETİNİ HEM TAKSİTLERİNİ ÖDÜYORUM... LUTFEN ARTIK BİR CÖZÜMLE KARŞIMA ÇIKIN LÜTFEN..

 • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup,17.04.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi aktarımı sağlanılamamıştır.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Anil14 Nisan 2014

  YILLARDIR VODAFONE KULLANIYORUM MEMNUNİYETİM YÜKSEK DERECEDEYDİ! AMA SATTIKLARI ÜRÜNE SONUNA KADAR SAHİP ÇIKMAMALARI VE BEN KURALLARA UYGUN DAVRANAK HAREKET ETMEME RAGMEN BENİ TADMİN EDECEK TEK BİR ŞEY YAPMADILAR BENİM TEK İSTEĞİM FATURASINI VERSİNLER TEKRARDAN YOKSA BANA TUTARI OLAN 720 TLLİK ÖDEMEYİ KENDİLERİ YAPMALARI ÇÜNKÜ BEN TAMİR SÜRESİNCE ÖDEMERİ YAPIYORUM VE HALA DEVAM EDİYOR ÖDEMELERİM... İSİMLERİNE YAKIŞMAYAN BİR SÜRECE SOKMASINLAR...

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

  “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön