28 Ocak 2014

Vodafone 4 Ay Önce Yapılan Tarife İptalinin Parasını Hala Ödetiyor!

Vodafone hattıma bağlı Blackberry internet servis üyeliğimi 3 veya 4 ay önce iptal ettirmeme rağmen devam eden aylar boyunca bu ay ki faturam dahil bedel olarak faturama yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen şikayetim ilgili bölüme ulaştırılmış ama devlet dairesinde bile artık işler daha hızlı yürürken Vodafone'da ne kadar yavaş yürüdüğü geçen 4 aydan belli olmakta zaten. Bir an önce tarafıma ödeme ve fatura tutarımın düşürülmesini istiyorum. En çok numara taşınan Vodafone böyle devam ederse diğer hatlara en çok geçiş yapılan gsm operatörü olmaya adaydır bence...

Serkan 101 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön