01 Ağustos 2013

Vodafone 3G'yi Kapattırmama Rağmen Data Ücreti Faturama Eklenmiş!

Normalde her ay 35-40 TL gelen fatura bu ay 105 TL geldi 7000'i arayarak fatura detayını dinledim tam tamına 53 TL internet data ücreti diyor. Halbuki ben herhangi bir internet paketine üye değilim şayet bir çözüm bulunamazsa tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Ayriyeten bana 2-3 hafta önce 2 yada 3 defa mesaj geldi. 5 TL'lik data kullandınız diye ne olduğunu öğrenmek için Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda bana telefon 3G olduğundan dolayı öyle mesaj geldiğini söyledi. Bende 3G'yi kapattırdım ama yine de 53 TL'lik internet data ücreti faturama eklenmiş.

Muhammet 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.546886****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön