28 Mart 2013

Vodafone 3G'den Faydalanamıyorum!

Vodafone dan 29 ekimde 24 aylık taahhütlü HTC Desire s markalı telefon satın aldım. Sözleşme içinde olan sınırsız interneti, cihazım 3 G li omasına rağmen hiçbir zaman 3G hızından faydalanamadım bundan şikayetçiyim.

Şimdi ise bu hizmetten yararlanamadığımdan dolayı feshetmek istiyorum ve geri kalan sadece cihaz bedelini ödemek istiyorum ve bu bedel ortalama 6 aylık bedel olan 295 tl dir ancak Vodafone Çağrı merkezini aradığımda bana toplamda 450 tl civarında ödeme yapmam gerektiğini aktarıyorlar. Bu konuyla ilgili açıklama yapamıyor bana Vodafone ve şikayetçiyim.

İbrahim 44 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim20 Haziran 2013

    Bana herhangi geri dönüş olmamıştır

  • İbrahim28 Mart 2013

    Konuyla ilgili yarın Cuma günü Tüketici haklarına şikayette bulunacağım saygılarımla

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Şirketimiz kablosuz olarak, istenilen yerden internet erişimi hizmetini verebilmek amacıyla tüketicilerine mobil modem cihazını sunmaktadır. Vodafone Mobil Modem aracılığı ile kolayca ve herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan gerçekleşen mobil internet bağlantısı, sağlamakta olduğumuz EDGE ve 3G teknolojileri üzerinden tüketicilerimize sunulmaktadır. 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir. İnternet erişim hızını daha ileri seviyelere taşıyan 3G teknolojisi özelinde ise, şirketimiz 3G lisans sözleşmesi şartlarının çok daha üzerinde bir kapsama alanı ile Türkiye’nin 81 il merkezinde aynı anda 3G hizmetlerini sunmaya başlamıştır ve belli bir plan çerçevesinde 3G kapsamasını artırmaya yönelik yatırımlarına devam etmektedir. Hattınız üzerinde mevcutta devam eden kampanyadan bugün itibari ile çıkmanız halinde, faturanıza yansıyacak olan cayma bedeli yaklaşık olarak 417TL'dir. Bu tutar fatura kesim tarihinden önce ya da sonra çıkış yapmanıza göre farklılık gösterebilmektedir. Belirtilen tutar kampanya koşullarının sisteme entegre edilmesi ile, sorgulandığında sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön