16 Aralık 2014

Vodafone 3G Yok!

Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp bulunmuş olduğum bölgede çekim kalitesinin düşük olduğunu ve 3G hizmetlerinin olmadığını söyledim. Vermiş oldukları cevap Gereken kontrolleri yapıp geri dönüş sağlayacaklarını söylediler ve sadece mesajla herhangi bir soruna rastlamadıklarını bildirdiler.

Öncelikli olarak bulunmuş olduğum kasabada 3G hizmetinin neden olmadığını öğrenmek istiyorum. Kasaba ya da nüfus sayısının az olduğundan dolayı hizmet verme gereği duyulmuyor mu merak konusudur. Gereğinin yapılmasını 3G hizmetinden yararlanmak ve çekim kalitesinin arttırılmasını rica ediyorum.

Abdullah 1.150 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 16/11/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 16/11/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön