Vodafone 3G ve İnternet Hız Problemi.

Salih K. |

Vodafone'da kronikleşen bu problemi çözüme kavuşturmamakta ısrarlılar sanırım. Geçen ay eşim ve ben hatlarımızı Vodafone'a taşıdık fakat çok pişmanız. Cihazlarımız iPhone 4S ve 5 3G açık iken ve full çekiyorken internet hızımız çok kötü. Defalarca müşteri hizmetlerini aradık tabi her seferinde ücret ödeyerek bağlanabiliyorsunuz bu da ayrı bir sorun. Ayarları gönderdik telefonu açıp kapayın diyorlar yine aynı yine aynı İstanbul'un her yerinde speedtest yapıyorum 0,3 Mbps ortalama değer çıkıyor. Bu soruna çözüm bulmazsanız yakında aboneniz kalmayacak haberiniz olsun.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  10:04

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Salih K.
  16 Aralık
  10:05

  hep aynı klişe cevap bana hala kimse dönmedi burada göz boyamayın

 • 12 Aralık
  14:59

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.