08 Temmuz 2013

Vodafone 3G Sürekli Kesiliyor Edge İle İnternete Bağlanmıyor!

Hattımı 2-3 ay önce Vodafone'ye taşıdım ve komple özgürlük adı altındaki pakete geçtim. 3G bağlantısı çok yavaş ve sürekli kopuyor 3G gidip E(edge) geliyor ama onunla da hiçbir şekilde bağlantı sağlanmıyor. E (edge)'ye geçtiği zaman bağlantınız kesildi bağlantı yok şeklinde sürekli uyarılar çıkıyor ve 3G'ye tekrar bağlanması çok zaman alıyor. Şuan ki bağlantı hızım ekteki
resimde verdim. 1152 ms ping 0, 08 mbps Download 0, 04 Mbps Upload böyle giderse hattımı terkrar taşımak zorunda kalacağım.

Sami 1.963 Okunma

Cevaplar

 • Sami11 Temmuz 2013

  Konuyla görüşmek için 542 numaralı Müşteri Hizmetlerini aradığımda 0,40 Kuruş,Cep aran kampanyasından kazanmış olduğum TL den ve TL verip almış olduğum süreden düşmedi :S Ayrıca Sim kart değişikliği için 12 TL ücret talep edildi.

 • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan incelemelerde sorunun devamı halinde simkart değişikliği yapılması yönünde bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sami10 Temmuz 2013

  Geri dönüş yapıldı, iPhone kullandığım için hattı iPhone tanımlaması yapılması gerekiyormuş yapıldı, Ağ ayarları sıfırlandı dediğiniz her şey yapıldı fakat değişen hiç bir şey yok. Bağlantı Kurulamadı Bağlantınızı kontrol edin Sürekli çıkıyor ekrana

 • Vodafone Temsilcisi08 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön