Vodafone 3G İnternet Problemi!

Gökhan G. |

İletmiş olduğum problemle ilgi müşteri hizmetlerine dönüş yaptım. Benim bayiye bulunduğum yerin kapsama alanı olup olmadığını sormam gerektiğini söyledi. Aynı zamanda bayii tüm sorumluluğu benim üstüme atmış. Müşteri hizmetleri 3G'nin olmadığı yerde 2G kullanılabileceğini söylüyor. Fakat benim sayfam açılmıyor 5 dk bekleyeyim mi bir sayfanın açılması için, sorunumla ilgili herhangi bir çözüm bulunulamayacağı söyleniyor. Şimdi ben gereksiz yere 500 tl'ye yakın cayma bedelimi ödeyeyim haksız yere.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  16:09

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  05.09.2014 16:10 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan G.
  04 Eylül
  22:46

  Daha öncede sorunumu bildirdim Bana aynı mesaj kopyalanıp gönderiliyor. Bana mesajda ulaşılamadıgı söyleniyor telefonum sitede mevcut ve telefonum sürekli yanımda.Ve sorunumla ilgi suçlu ben gösteriliyorum.
  İnterneti alırken sordum sorun yaşarmıyım diye sordum 22 mbyte kadar kullanılırsın diyor çekmiyince sorsaydın bulundun yer kapsama alanındamı degilmi kimin aklına gelir böyle bişey sormak benim bir kullanıcı olarak aklıma gelen internetim çekermi sorun yaşarmıyım gibi sorular aklıma gelen bunlar bunlarıda sordum.
  Adresini niye belirtmedim deniniyor. Adresim belli interneti kullandım adres faturada bu adrese geliyor ben faturayı başka biyerde gösteripte hattımı başka yerde kullanmıyorum.
  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİYLE en son görüştügümde 3g nin çekmedigi yerde 2 g den yararlanırsın diyor fakat ben anlatamıyorum o internet sayfası açılmıyor. sözleşme yapmışınız. Ben söleşme yaptım diye bana saglanamayan internetin parasını 24 ay boyunca ödeyecekmiyim.
  Şuanda müşteri hizmetlerinin yapacagı bir şey yok orayı defalarca aradım.
  Vodofonun benim magduriyetimi gidermesini rica ediyorum.

 • 04 Eylül
  17:08

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.