Ayşe P. Teşekkür Mesajı

Sorun giderildiği ve beni başka operatöre gitmekten kurtardığınız için teşekkür ederim.

Vodafone 3G İnternet Hız Sorunu Çözüm Bulmalı.

Ayşe P. |

Vodafone Faturayı Aşmayan Extra 1+1 Gb kullanıcısıyım. Bildiğim kadarıyla bir hız sorunu yaşamamam gereken bu tarifede Google'ı bile açmakta zorlanıyorum. Daha önce bayiye giderek yardım istedim ama hiçbir arkadaş çözemedi sorunu. Vodafone forumda daha önce yazdığım probleme tatmin edici bir cevap alamadım. Evet yoğunluğa bağlı hız değişir ama 1 saat içinde 3 defa hız testi yaptım (0,12 mb/s - 0,13 mb/s - 0,1 mb/s ) sonuç hep aynı...

Reklamlardaki gibi kesintisiz video izlemiş olmayı geçiyorum, videoyu 1 saniyeliğine açmışlığım yok. Lütfen şu hız sorununa bir çözüm bulun. Telefonum LG G2, sim kartımı da yeniledim. Operatör değiştirmek dışında bir çözüme yöneltin beni lütfen.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe P.
  14 Nisan
  16:53

  Sorun giderildiği ve beni başka operatöre gitmekten kurtardığınız için teşekkür ederim.

 • 14 Nisan
  14:07

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime yönelik inceleme sonuçlanmış olup, 14.04.2014 tarihinde yapılan geri aramada detaylı bilgi verildiği görülmüştür.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Nisan
  14:30

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”