11 Şubat 2014

Vodafone 3G İnternet Çok Yavaş!

Ordu Perşembe merkezde arkadaşımla birlikte evde otururken internet hızlarımızı karşılaştırmak istedik.Bir tanesi dünya ünlü Vodafone benim hattım diğeri ise A**** .İnternet hızını PC'ye hotspot özelliği ile cihazları bağladık sırayla.

Test sonucu A**** 3G - 11.0 mbps; Vodafone- 1.4 mbps

Hemen müşteri hizmetlerini aradım Müşteri temsilci resmen git onu kullan o zaman dedi.Koskoca Vodafone'un kalitesi bu mu? Müşteri hizmetleri görüşme tarih saati aradığım numara 50796****

10.02.2014 saat : 00.15 sıraları.Görüşme dinlensin temsilci ile ilgili gerekli aksiyonlar alınsın istiyorum.Bir kısa mesajla dönüş yapıp belki ilgilendiğinizi gösterirsiniz.

Gürkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 13/02/2014 19:53:13 irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön