04 Ağustos 2014

Vodafone 3G Hızı Düşük!

Tatilimi geçirmek için geldiğim Aydın ili Didim ilçesi Hisar mh. mevkinde telefonum GSM şebekesinden çekmiyor, 2G ile internete girmiyor. Ancak telefonumun 3G özelliğini aktif ettiğimde oldukça yavaş hızlarda internet erişimi sağlayabiliyorum.

Vodafone müşteri hizmetleri yetkilisi kapasite yetersizliğinden kaynaklandığını belirtti. Bayram süresince de sonrasında da hat çekim problemi yaşıyorum ve edge hızında internete hiç bağlanamıyorum.

Anıl 487 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 05 Ağustos 2014

    Bilgi verildi teşekkürler ancak 2 haftadır hala sorun çözülemediği için ve hatta tarafıma bilgi verilirken bile çekim probleminden dolayı görüşme kesildiği için Vodafone'dan hizmet almaktan memnun olmadığımı belirtmek isterim.

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön