24 Haziran 2013

Vodafone 3G Faturam Yüksek Geldi!

Malatya merkezde oturan bir insanım Malatya Park AVM'den 3 ay sözleşmeli 4 GB kotalı Vodafone 3G internet paketi aldım. 4 GB kotam sözleşmesi vergi dahil herşey toplam 35 lira gelmesi lazımken 69 TL fatura ödedim 4 GB kotamı hiçbir şekilde aşmadım sürekli takip eden bir insanımdır. Hatta emin olmak için sorgu 4 GB yazıp 3636'ya gönderirim bayimdeki yetkili arkadaş itirazda bulunacağını bir müşterisinin daha başına böyle birşey geldiğini söyledi neyse 2-3 gün geçti mesaj geldi yine aynı fatura neyse ödedik. 2 ay normal geldi bu 3 ayın faturası resmen kırdı geçirdi 115 lira geldi kotayı aşmadığım halde şimdi ben ne yapayım.

Sinan 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 544484****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,iade işlemlerinizin başlatıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön