Vodafone 3G Çekmiyor.

Gülsüm B. |

Vodafone'dan bulunduğumuz adreste 3G kontrolü yaptırdıktan sonra internet aldık. Daha sonra interneti verimli kullanamadığımız için müşteri hizmetlerini aradık. Fakat adreste 3g yok 2g olduğu için çekimde sıkıntı yaşadığımız bildirildi. Aldığımız günden bu yana kullanamadığımız için interneti şu anda başkasına vermek zorunda kaldım. Kapattırmak istiyorum fakat cayma bedeli istiyorlar benim hatam olmadığı halde cayma bedelini neden ben ödüyorum. Başkasının kullandığı internet içinde aidat ödemek istemiyorum. İlgili kişilerin konuyla ilgili çözüm bularak tarafıma geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsüm B.
  21 Mayıs
  12:21

  Sikayetimi cozumlenmedi.

 • 15 Mayıs
  15:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  15.05.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Nisan
  14:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.