08 Ocak 2015

Vodafone 36 Saattir Şebeke Yok!

Bingöl Ilıcalar beldesinde 36 saattir şebeke yok! Diğer bütün operatörler hizmet verirken sadece Vodafone şebeke sorunu yaşıyor. Ve bu olay sürekli tekrar ediyor. Vodafone'a şikayet kaydı oluşturdum bana SMS olarak gelen cevap ''bölgede servis veren istasyonlarımızda yapılan incelemelerde herhangi probleme rastlanmamıştır. Ve yaşanan sorun geçicidir ''Tam 36 saattir şebeke yok ve sorun geçiciymiş. Kapsama alanı %92 diye reklam yapan Vodafone'a teşekkürler (!)

Kadriye 1.044 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize “444 0 542” numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kadriye08 Ocak 2015

    Yapılan incelemede probleme rastlanılmamıştır diye geri dönüt yapıldı şuan hala şebeke yok 48 saat oldu nasıl bir titizlik bu?

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön