28 Şubat 2014

Vodafone 3520 Vip Eğlence Paketi Üyeliği Yapılmış!

En son faturam 81 tl geldiğinde hemen Vodafone müşteri temsilcisini aradım. Bana 3520 Vip aboneliğinizin bulunduğunu söylediler ve bir tarihte bir uygula indirdiğim için olduğunu söylediler. Ben uygulamayı indirip indirmediğimi hatırlamıyorum ama kesinlikle onay vermediğim bir şey olduğunu hatırlıyorum. Biz bir şey yapamıyoruz diyerek beni o servise yönlendirdiler. Oradan da böyle bir aboneliğimin olduğunu ve iptal ettirmek istiyor musunuz dendi (ben söylemeden).iptal ettirdim ve 2 gün sonra tekrardan 12 tl faturama yansıdı. Vodafone'a e- posta attım buradan da yazıyorum ve fazla alınan ücretlerin iade edilmemesi halinde önce tüketici hakları heyetine başvuruda bulunacağım.

Erdem 70 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 04.03.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön