25 Temmuz 2014

Vodafone 3520 Servisine Ücret Yansıttı.

Yaptığım büyük bir hatanın neticesini yavaş yavaş ödüyorum. 10 senedir başka bir operatöre ait hattımı kapatıp numaramı Vodafone'a taşıdım. Geçen aylarda hattın müşteri temsilcileri tarafından avantajlı olduğuna inandırıldığım bir başka tarifeye geçmem için telefonumdan aranarak onayım alındı ama daha 2. faturamda 38 lira ödemem gereken hattıma 40 lira 50 kuruş ödediğim yetmediği gibi bir sonraki faturamda da 3520 den gelen bir sms ile video plus diye daha ne olduğunu bile bilmediğim bir abonelik yapıldığını ve ekstradan 14 tl daha ödemem gerektiğini öğrendim.

Samet 1.425 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 28.07.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön