28 Ocak 2014

Vodafone 3520 Servisi Yüzünden Faturam 55 Lira Fazla Geldi!

Yaklaşık 1 sene önce Vodafone'dan kontratlı iPhone 5 satın almıştım. Bugün faturamı incelediğimde aylık 85 lira cihaz bedeli, 69 lira fatura ücreti, 20 tl internet paketi harici 55 lira fazlalık gördüm. Gelmesi gereken fatura 180 lira olması gerekirken 235 lira görünüyordu.

Müşteri hizmetlerini 3 kere aramama bana bir şey yapamayacaklarını, bu fazlalığın kaydolduğum 3520 servisinden kaynaklandığını belirttiler. Bu servisi biraz araştırdım ve sözde kaydolduğum bir wap servisi olduğunu öğrendim.

Şimdi soruyorum size iPhone 5 kullanan bir insanın wap ile ne işi olabilir ? Dilerim Vodafone en kısa zamanda bu sorunu gidermiş olur.

Kuthan 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön