05 Şubat 2014

Vodafone 3520 Ciddi Mağduriyet Sebebi!

Ocak ayı faturama itiraz için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım wap.resimmelodi.com 3520 servisine abone olduğum söylendi ve faturama 70 tl fazla bedel eklenmiş. Fakat böyle bir işlem yapmayacağıma çok emin olduğum için Vodafone ve ilgili servisin müşteri hizmetlerini aradım fakat onayım dahilinde olduğu söylendi.Ne böyle bir şeyden ne böyle bir onaydan faturayı sabit ödeyebilmek için kullanmadığım halde red pakete geçtim ama ocak ayı için tam 131 lira fatura geldi. Bunun mantıklı bir izahı olduğuna inanmıyorum kesinlikle tüketiciye zarar veren ve tüketici haklarına uygun olmayan bir durum.

Selahattin 56 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 14.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Selahattin09 Şubat 2014

    Vodafone firmasının yaptığı açıklama gülünç Vodafone bu haksız uygulamaya tahsilatçılık yapıyor internetten es kaza veya bilerek girilmiş bir siteden bir sms geliyor iptal yazıp cevaplamadığım için ne olduğu belli olmayan bir firmanın uygulama abone bedelini onlar adına haksızca faturama yansıtıyor ve böyle bir hizmeti ne kullanıyorum ne açıyorum...madem sizle ilgisi yok tahsilatı niye siz yapıyorsunuz ilgili firma abone olarak gelsin benden alsın böyle birşey yaptıysam ortak çalışıyorsunuz.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön