21 Ocak 2014

Vodafone 3210 ve 3520 Servisleri Mağdur Ediyor!

40 TL civarında gelmesi gereken faturam 83 TL. geldi.4440545 aradığımda kendi iradem doğrultusunda 3210 ve 3520 servislerine abone olduğumu söylediler.Halbuki durduk yere kesinlikle böyle şeylere abone olmak istemem.

Vodafone broadband sms kutusunu incelediğimde de yok 3210'a abone oldunuz yok 3 gün sonra 12 tl. faturanıza yansıtılacaktır deyip sonra ertesi gün faturanıza 12 tl. yansıtılmıştır deyip, bizlerin konuya tam hakim olamadığımızdan cebimizdeki para (kendiniz abone oldunuz gibi söylemlerle) alenen kanuni kılıf uydurulmaya çalışılarak alınmaktadır.İade olmazsa operatörümü değiştireceğim.

Murat 136 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön