23 Aralık 2013

Vodafone 3210 Sımsıcak Video Paketi Üyelik Ücreti Kesmiş!

Ekim ayındaki faturamda 3210 Timwe diye bir numara gördüm.Bedel olarak 12 TL ücret belirtilmişti.Müşteri hizmetlerini aradım ücretlendirmeyi vodafone yapmadığını Sımsıcak video diye bir içeriğe üye olduğumu belirttiler.İçerik sağlayan firmanın müşteri hizmetleri numarasını verdiler. Aradığımda üyeliğimin olmadığını belirttiler.

Vodafone müşteri hizmetlerini geri aradım.İptal ettiklerini bir daha böyle bir ücret ödemeyeceğimi belirttiler.Kasım faturamda da 3210 Timwe ve 12 TL bedel vardı.Vodafone müşteri hizmetlerini aradım yapacak bir şeyleri olmadığını,içerik sağlayan firmanın gerçek dışı beyanda bulunduğu söylediler.Kesinlikle böyle bir üyeliğim yoktur.Bu parayı boşuna ödemekten kurtulmak istiyorum.

Mustafa 9.915 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 27.12.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön