30 Ocak 2014

Vodafone 3210 Servisine Üye Yapmış!

543479**** no'lu Vodafone mobil modem kullanıyorum, Bilgim olmadan 3210 sımsıcak servisine üye yapmışsınız ve 12 TL ücret kesilmiş. Derhal bu üyeliğin iptalini ve kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Döne 62 Okunma

Cevaplar

  • Döne 03 Şubat 2014

    Mail kutuma yolladığınız metni inceledim. 5434792928 mobil modem hattidir. Herhangi bir telefon cihazına takılı değildir. İnternet'e tablet bilgisayar ile bağlanıyorum. Yazdığınız mailde ki wap uzantili siteye tabletimden Yada herhangi bir telefondan giriş yapmadım. Bir baskası ilede mobil modem şifremi de paylaşmadım. Boyle bir aboneliğe hiçbir sekilde onay vermedim. SMS yolladıklarını yazmışsınız dediğim gibi bu hat telefona takılı bir hat değildir ve SMS alma imkanı yoktur. Onay mesajı Yada iptal mesajı vs. Yollamaları mümkün değildir.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön