25 Ocak 2014

Vodafone 3210 Servisine Üye Yapmış.

Benim hiçbir bilgim olmadan "Sımsıcak paketi aktif edildi. En güzel videoları sınırsız indirmeye başlayabilirsin! Paketin vergiler dahil haftalık 12 TL karşılığında iptal etmediğin sürece devam edecektir. MH: 02129873010" diye bir mesaj gelmiştir. Bunun yanı sıra 12 TL hesabımdan düşülmüştür.

Bu konuyla ilgili geri ödeme talep ediyorum. Vodafone müşteri hizmetleri konuyla ilgili hiçbir destek vermemektedir.

Kadir 125 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Kadir 28 Ocak 2014

  Benim hiçbir sorunum henüz çözülmedi.Ben Paramın iadesini istiyorum.Aksi takdirde savcılığa dolandırıcılık adı altında suç duyurusunda bulunacağım.

 • Kadir 27 Ocak 2014

  Benim hiçbir bilgim olmadan "Sımsıcak paketi aktif edildi. En güzel videoları sınırsız indirmeye başlayabilirsin! Paketin vergiler dahil haftalık 12 TL karşılığında iptal etmediğin sürece devam edecektir. MH: 02129873010" diye bir mesaj gelmiştir. Bunun yanı sıra 12 TL hesabımdan düşülmüştür. Bu konuyla ilgili geri ödeme talep ediyorum. 4play firmasına ait olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım.Bu firmanın numaralarını aradığımda beni kimseye aktarma taraftarı olmuyor telefonu açan arkadaş.Verdiği müşteri hizmetleri numarasında ise müşteri hizmetleriyle görüşmem için herangi bir tuşa basmam yeterli olmuyor ulaşamıyorum.En kısa sürede bu problemin çözülmesini arz ediyorum.

 • Kadir 25 Ocak 2014

  Ben hattımı farklı bir operatöre taşıma kararı aldım.Bu ücretin banka hesabıma iadesini talep ediyorum.Yıllardır Vodafone üyesiydim ama artık bir yere kadar.Ücretin iadesi yapılmadığı takdirde gerekli kurumlara suç duyurusunda bulunacağım.

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön