13 Eylül 2014

Vodafone 3210 Servisi Mağdur Ediyor!

Geçen ay telefonum dokunmatik olduğu için kendiliğinden internette girmiş ve benden 14 tl kesilmişti. Herhangi bir mesaj gelmeden 12.09.2014 tekrar tl yükledim ve hattımdan 14 tl kesildi. 3210 servis ücreti sımsıcak video yazıyor ben böyle bir şeye girip taahhüt vermediğim halde tl kesiliyor tl'nin iade edilmesini istiyorum. Eğer iade edilmezse de çevremdeki tüm Vodafone kullanıcılarına söyleyip hatlarını değiştirmeleri gerektiğini onların başlarına da gelebilecek olduğunu söyleyeceğim.

Meryem 198 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 15.09.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön