11 Şubat 2014

Vodafone 3210 Servisi Mağdur Ediyor!

Vodafone'dan internet hizmeti almaya başladığım ilk faturama 3210 video servisi aldığım gerekçesiyle 30 tl civarında bir tutar eklendi. Durumu Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm. Beni 3210 servisinin sahibi olduğunu söyledikleri bir firmanın müşteri hizmetlerine yönlendirdiler.

Onlarla görüştüğümde bana şu tarihte ve şu saatte (uyku saatim) bu servisi satın almışsınız dediler. Ben almadığımı söyleyince de bir başkası sizin hattınız üzerinden bu servisi almış olabilir dediler. Bence Vodafone ve 3210 firması anlaşmışlar.

Ümit 1.450 Okunma

Cevaplar

  • Ümit13 Şubat 2014

    Vodafone konuyu incelemiş ve şikayet konusunun firma (3210) ile ilgili olduğunu ve gelen/giden SMS lerin dökümünü göndermiş. Ancak birincisi ben cevabi yazıda bahsedilen şekilde bir abonelik işlemi yapmadım. İkincisi ABONE olmak için firmaya(3210) gönderdiğim herhangibir SMS yok. Ayrıca Vodafone yazısında "firma" olarak adlandırdığı firmanın gerçek tüzel adını da paylaşırsa sevinirim. Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 13.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön