13 Mart 2014

Vodafone 3210 Servisi Habersiz Üye Yapıyor!

Hiçbir şekilde onay mesajı atmadığım veya talep etmediğim halde Vodafone beni 3210TIMWE isimli servise üye yapmış. Buna karşılık olarak da 33.56TL talep ediyor. 542 'yi aradığımda beyler bir de akıl veriyor, gidin diğer taraftan iptal edin diye. Ben o firmayı tanımam etmem, muhatabım operatör firma. Bu haksız ödemenin iptalini istiyorum. Başka operatörden buraya gelmiştim, derin bir hayal kırıklığı.

İbrahim 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 18.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön