04 Şubat 2014

Vodafone 3210 Servisi Haberim Olmadan Üye Yapmış!

3210'dan şu şekilde bir sms aldım. Sımsıcak paketin aktif edildi, En güzel videoları sınırsız indirmeye başlayabilirsin! Paketin vergiler dahil haftalık 12 TL karşılığında iptal etmediğin sürece devam edecektir. MH: 02129873010

Ben üyelik yada bir abonelik talebinde bulunmadığım halde Vodafone gibi kurumsal bir firma neden böyle bir şey yapıp belli bir ücret hattımdan alıyor? İadesini talep ediyorum bunun.

Servet 54 Okunma

Cevaplar

  • Servet 09 Şubat 2014

    Halen tarafima olumlu yada olumsuz bir cevap verilmemekle beraber magduriyetimin devam ettiğini, neden benden üye olmadığım bir abonelik ücretinin tarafimdan usulsüzce kesildiginin cevabını sizlerden alamadığımi beyan ediyorum ve en kısa sürede hattimi degistirecegimi belirtiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön