Vodafone 3210 Servis Ücreti Yansıttı!

Çisem Yüksel Ç. |

1996 yılından beri Vodafone kullanıyorum. Aile fertlerimin de kullandığı başka Vodafone hatlarımda var. O günden bugüne hiç numara taşıma işlemi yapmadım ama ilk kez bu sefer numaramı başka bir operatöre taşıyacağımı bildiririm.

2014 temmuz ayı faturasında özel servisler altında 3210 (+18) diye bir özel servise üye oldunuz açıklamasıyla faturam harici 56 tl fazla ücret tahsil edilmiştir. Ben böyle bir üyelik almadım! böyle bir özel servis kullanmadım ve derhal arayıp servisi iptal ettirdim lakin bu ücreti tarafımdan otomatik ödeme ile tahsil etmiş oldular. Bu haksız tahsilatın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Vodafone gibi dev bir firmaya hiç yakışmadı hiç.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  20:12

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.