30 Ocak 2015

Vodafone 3210 Mağduriyeti!

Bu ay faturam olması gerekenden 14.60 TL fazla geldi. Bunun üzerine Vodafone müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme sonucu bana "İçerik ücretleri" adı altında ek tutar olduğunu, bunun da "3210 Alev Alev Sohbet Hattı" ile ilgili olduğunu söyledi. Vodafone bana durumun kendilerinden bağımsız olduğunu söyleyerek bu hattın müşteri temsilcisinin numarasını verdi.

Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede bana 3 Ocak 2015 tarihinde saat 11'de üyelik yaptırdığım ve aynı gün üyeliğimi iptal ettirdiğim söylendi.
Ben bu sitenin varlığını ilk kez duydum. Böyle bir siteye üye olmadığıma da eminim. Acilen faturama yansıyan miktarın geri ödenmesini talep ediyorum.

Hazan 1.067 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön