03 Kasım 2014

Vodafone 3210 Aboneliği Ücreti!

02.11.2014 tarihinde 3210 mağdurları arasına katıldığımı öğrendim, haberim yokken bir anda abonelik mesajının geldiğini gördüm ve 14 TL faturama yansıtılmış gördüm. Direk iptal talebi oluşturdum fakat iş işten geçti.

Vodafone müşteri hizmetlerini aradığım da ise yapacakları bir şeyin olmadığını bunun bizim onayımız olmadan olmayacağını söylüyor. Vodafone buna izin veriyor ve hiçbir bilgi mesajı gelmeden abonelik başlıyor ve faturaya 14 TL yansıtılıyor. Bu sorunu yaşayan binlerce insan var. Vodafone buna göz yumuyor ve binlerce insanın hakkını alıyor. Paramın iade edilmesini istiyorum ya da faturamdan düşürülmesini. Şikayetim var.

Ufuk 145 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 04.11.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön