Vodafone 3 GB Kota Hakkı Gösterip 2 GB Kullandırıyorlar.

İbrahim S. |

Geçen ay internet kotama 1 gb eklenmiş ve 3 gb kullanabilmiştim. Bu ay da kontrol ettiğimde hesabımda 3 gb kota olduğunu gördüm. Ben de bol bol interneti kullandım. 2 gb bittikten sonra intenetim kesildi. Müşteri hizmetlerini aradım, "bu ay otomatik olarak 3 gb kota tanımlanmış görünüyor fakat sadece 2 gb kotanız var. Ek paket almanız gerekiyor"dediler! Eğer sadece 2 gb kotam olduğunu bilseydim kullanımı mı buna göre ayarlardım, neden 3 gb kota hakkımın olduğu görülüyordu?

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  11:23

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  16.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 30 Ağustos
  10:23

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "