Vodafone 3 Aylık Vodemnet Paketi!

Cemil B. |

Ekim 2012'de 3 aylık kampanyalı 29TL vodemnet aldım. 3 ay doldu. faturalarımı ödedim. sonra 4. ay 45 TL faturam geldi. yatırmadım. Vodafone bayisine gittim müşteri hizmetlerini arayıp kapatabileceğimi söyledi. aradım telefona çıkan bayan zaten hattımın kapalı olduğunu söyledi.

Bende müsait olduğumda bu borcu yatırırım dedim kapattım. 1 ay sonra tekrar müşteri hizmetlerinden arayıp 2 aylık 92 TL borcumun olduğunu söylediler. Şimdi hata kimde? Niye adamakıllı bilgi vermiyorlar. Bu nasıl iş nasıl kurumsal firma. Hatlı telimi de kapatacağım artık.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  13:52

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  19.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  şikayet sonucu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Cemil B.
  19 Şubat
  11:56

  Telefon edip aramakla sorun çözülmez. Deyin ki biz hatalıyız, fatura hesabınızı kapatıyoruz sıfırlıyoruz. Borcunuz yoktur. Ozaman problem çözülmüş olur.

 • 19 Şubat
  11:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri