22 Aralık 2014

Vodafone 3 Aydır Sorun Yaşıyorum!

0538-348-8*** numaralı hattın sahibiyim. Yaklaşık 3 aydır bu sıkıntıyı çekiyorum. Note 3 telefon aldım. Hattımı taktım. Ohhh ne güzel akıllı telefon ve sadece reklamları ile göz kamaştıran Türkiye'nin her yerine çekim noktası koyan bir operatör dimi. 3 aydır beni arayan kişiler ilk 1 dk seni anlamıyorum çeken yere geç diyor neresi olursa olsun Taksim, Şişli, Okmeydanı, Tuzla her yerde böyle sonrada 10 dk daha dolmadan otomatik kapanıyor. Telefonumu servise götürdüm operatör sıkıntısı dediler. Vodafone'u aradım telefon ile ilgili sıkıntı dedi anlamadım bende. Ne yani ikinizde de sorun yoksa sorun kimde lütfen Vodafone sen cevap ver?

Zafer 338 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize “444 0 542” numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön