13 Şubat 2014

Vodafone 29 TL Yerine 83 TL'lik Fatura Gönderdi.

2014 15 Ocak'ta, vermiş olduğum taahhütümün süresi doldu ve aynı gün Vodafone Cebeci şubesine giderek dönem sonu borcumu ödedim. Yeni bir tarifeye (29 TL'lik) geçmek istediğimi, fakat 1 gün için ekstra fatura ödemek istemediğimi ilettim. Bunun üzerine görevli personel herkese yapmadıkları bir işlem yapacağını söyledi, PCden işlem yaptı bilgilendirme mesajı (taahhüdünüzden caydınız gibi...) geleceğini bu mesajı dikkate almamam gerektiğini söyledi. Birkaç gün sonra telefonuma mesajla 83,1 TL borcum olduğu iletildi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım, faturaya itiraz etmişsiniz sonucu bekleniyor dedi? Ben itiraz etmedim. Bugün de faturanızda hata yok diye mesaj geldi. Nedir bu ya.

Mehmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet17 Şubat 2014

    Tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı, sorun halen devam ediyor. Hatta ödememi yapmazsam yasal yollara başvuracaklarını mesaj la bildirdiler. Tek güvendiğim ve herkese övgüyle bahsettiğim vodafone dan da kazık yedik helal olsun.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön