13 Şubat 2014

Vodafone 235 TL Fatura Gönderdi!

Ocak ayında 52 TL bir fatura geldi. Akbank otomatik ödeme talimatıyla 2 yıldır bu faturam her ay düzenli olarak ödeniyordu ama nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde bilgim olmadan aynı fatura Garanti Bankası tarafından da ödendi. Bana bu ücretin gelecek ay ki faturalardan düşüleceği söylendi bende ısrarcı olmadım.

Bu ay ise normalde 0(sıfır)TL. gelmesi gereken fatura tam 235 TL. geldi Müşteri hizmetlerini defalarca ve hergün aradığımda kendi taraflarından kaynaklanan bir hata olduğunu söyleyip an kısa sürede düzelteceklerini söylediler. Bugün yine aradım ve aldığım cevap beni şok etti. Bu ay ki 235 TL. faturanızı ödeyeceksiniz gelecek dönem ki faturalarınızdan düşülecektir diye söyleyecek söz bulamıyorum.

Yasin 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön