12 Eylül 2013

Vodafone 23 TL Fazladan Fatura Gönderdi!

Vodafone ve Konya yetkili satıcısı Kıvılcım Ticaret'ten şikayetim var, hattımı red tarifesine taşıdılar. 56 TL'den fazla gelecek faturayı kendilerinin üstleneceklerini taahhüt etmelerine rağmen ilgilenmediler. Senelerdir ortalama 600 dakika bana yeterken 1000 dakika 20 günde nasıl bitti anlayamadım.

Telefonum eski telefon, faceden sadece mesaj kullanmama rağmen 1 gb internet bitmiş gibi 23 TL'de fazladan fatura ettiler, 56 TL olması gereken fatura 99, 90 TL geldi. Yetkili mercileri göreve çağırıyorum. Yetkililer ilgilenmezse kendim dava açacağım.

İsmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • İsmet16 Eylül 2013

    asla

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön