Vodafone 21 Aydır Kullanmadığımız Paketi Hatta Yükleme Yaptığımızda Yenilemiş!

İhsan A. |

Vodafone hattımın paketini tam 21 ay önce iptal ettim ve hattım pasif ve konuşma için kullanmıyorum. Tarafıma paketin iptal olmadığı veya ücret yatırmadığım için paketin yenlenmediğine dair hiç bilgilendirme gelmedi. Bu defa hattıma para yatırmadığım takdirde hattımın kapatılacağı bildirimine karşılık yükleme sonrası paket ücretini alıp tekrar paket aktif hale getirilmiş, iptal ve iade talebime, müşteri memnuniyeti adına işlemin geri çevrilmesi isteğime rağmen işlemi gerçekleştirmediler. Ayrıca müşteri hizmetleri yetkilileri şikayeti bile almıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan A.
  04 Şubat
  11:17

  Vodafone halen işlemi düzeltmediniz ve ne kadar yavaşsınız ki müşterinize titizlikle değerlendiriliyor dediğiniz basit bir işlemi düzeltmiyorsunuz. 29 Ocak tan bu yana tam bir hafta geçmesine rağmen.

 • 29 Ocak
  10:52

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."