23 Eylül 2014

Vodafone 2012 Yılında Taşınan Hatta Borç Çıkartılmış.

2012 yılında eşim üzerine kayıtlı Vodafone hattının faturasını ödeyip A**'ya taşıdı. Taşınan numara hala tarafımızca kullanılmakta iken zamanında neden arayıp şu kadar borcunuz kaldı ödeyin demediniz de iki sene sonra bir avukat tarafından aranıp faiziyle borcunuzu ödeyin demesi sizce manidar değilmidir.

Madem bize ulaşabiliyordunuz neden zamanında borcunuz kaldı ödeyin demediniz. Şimdi ise faiziyle bizden ücret talep ediyorsunuz. Benim borcum varsa öderim ama böyle zaman geçtikten sonra faiziyle ücret almak için bunları yapmayın!

Hamdi 308 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hamdi26 Eylül 2014

    sayın firma yetkilisi sizin için en kısa süre nedir. 1 saatmi yoksa günler,aylarmı!!? bilelim ona göre hareket edelim çünkü 3 gün oldu daha kimse geri dönüş yapmadı.

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön