Vodafone 2010 Yılında Kapattığım Hattımın Borcu Çıktı!

Sinan D. |

Vodofone'da adıma kayıtlı 3 adet faturalı hat mevcut ve bu hatlardan birisine yurt dışı kullanım için paket almak istedim ve bana 2010 yılında kapattığım bir hattımın 3,50 tl borcu olduğunu ve paket satın alamayacağımı söylediler. Benim anlamadığım üzerime kayıtlı faturalarda birçok defa tarife değişikliği yaptım ayrıca hatlardan birini 3 ay önce üzerine tarifeye ek ücretle telefon aldım bütün bunları yaparken biriside çıkıp senin 2010 yılından 3,50 tl borcun var demedi, onuda geçtim bugüne kadar Vodafone'dan kimse borcun var diye aramadı.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  15:54

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,