04 Mayıs 2013

Vodafone 2005 Yılı Ocak Ayı Fatura Borcu!

Telsim'e ait 0544 52**** nolu telefonumun 2005 yılına ait bir kaç günlük faturamın aynı adreste ikamet etmeme rağmen bugüne kadar tarafıma bildirmeden direk icra mektubu gönderildi. O zaman çok cüzi bir miktar olan borcumun bugün çok yüksek bir meblağ olarak ihbar mektubu ile bildirilmesi ne kadar etik ve ticari ahlakın neresiyle bağdaşıyor anlamış değilim. Yetkililerden bu durumun araştırılarak mağduriyetimin giderilmesini talep ederim.

Muhammet 93 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın M****** B***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Telsim Müşteri Hizmetleri 7/24 : 0 212 288 78 57/58/59/60 Fax: 2123474240 nolu hatlardan irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön