10 Eylül 2013

Vodafone 2 Tarifenin Ücretini de Tam Aldı!

Vodafone kullanıcısıyım. Vodafone'dan beni arayıp tarifemin biteceğini söyleyip tarife değiştirip değiştirmeyeceğimi sordular. Tarifem bitiyorsa değiştirebileceğimi söyledim tamam deyip beni kamu tarifesine geçirdi. Ağustos ayı faturam 2 katı geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım ayın ilk 5 günü eski tarife diğer 25 günü kamu tarifesi olduğu için bir ayın içinde 2 tarife ücretini de tam aldıklarını söyledi. Tarife değişikliği için arayan Vodafone personeli hiçbir şekilde böyle bir açıklama yapmadı.

Bu hatanın düzeltilmesini talep ettim geri dönüş olmadı. Bu yüzden büyük ihtimalle hattı kapattıracağım insanları saf yerine koyuyorlar.

İlyas 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön