Vodafone 2 Paket Ücreti!

Emine K. |

15.05.13 tarihlerinden önce Vodafone'dan arayıp hesap kesiminden sonra paket 500 kullanabileceğimi söylediler,kesim tarihim ayın 15'i olduğunu bildiğimden kabul ettim. Ancak kesim tarihimden sonra devreye girdiği için 01.07.2013 son ödeme tarihli 63.40 TL'lik fatura geldi.

Bildirilen paket ücretinden fazla olduğu için 542 nolu telden bilgi almak istedim.3-4 gündür doğru düzgün geri dönüş olmadı,ararsam öğrendim.Kayıtları incelemişler mayıs 16'da paket 250 ve paket 500 parasını ödemeyi kabul etmişim.

Gereken bilgiyi verdim deyip sorunumu çözmeden müşteri temsilcisi E. telefonu kapattı.Ayrıca yasal faturada iki paket ücreti olduğu bilgisi yok.İspat yok kayıt yok, bilinçli tüketiciyi yanıltmak!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine K.
  31 Temmuz
  17:57

  Aldığınız 25 TL fazla parayı helal etmiyorum. bu düzeni uygunsuz şekilde işleten herkesten daha fazlasını alsın yüce Allah'ım.

 • Emine K.
  26 Haziran
  00:12

  Ben bu şekilde bir bilgiye onay vermedim. Tüketici Hakları Derneğine başvurup gerekan yasal işlemi yapacağım. İnsanları böyle dolandıramazsınız.

 • 25 Haziran
  16:05

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, müşteri hizmetleri kampanya sumuna ait çağrı dinlenmiştir. Kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çift bundle(toplu süre) ücretinin yansıyacağı bilgisi verilmiştir. Tarafınızdan alınan onay ile işlem gerçekleştirilmiş olduğundan faturalandırmaya müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emine K.
  24 Haziran
  15:36

  Haksız yere aldığınız ve fatura da ibraz edemediğiniz ikinci paket ücretini size helal etmiyorum. DAha fazlası cebinizden çıksın...

 • Emine K.
  21 Haziran
  14:35

  Hatırlatmanız için teşekkür ederim. Ancak hem internet siteniz vodafone.com hemde telefonla iki kez kayıt şikayet kaydı oluşturdum. Ancak geri dönüş olmadı. Satarken bize çok kolay ulaşabiliyorsunuz ama hakkımızı ararken biz size ulaşamıyoruz. Hakkımızı aradığımız için kötü muamele ile karşılaşıyoruz.Müşteri temsilcileriniz sanki alıcı biz satıcı durumuna düşüyoruz.Kısaca paramızla rezil oluyoruz.Bizi hiç yerine koyan insanlarla konuşmak zorunda kalıyoruz ve sorunumuzu çözemedikleri gibi azarlıyorlar. Benden aldığınız paranın hesabını sormak en büyük hakkım...Çok yakında adıma kayıtlı iki hattım ve eşimin hattı ile vodafone'u bu çirkin usluplu insanlar yüzünden değiştireceğim.

 • 21 Haziran
  13:23

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.