04 Kasım 2013

Vodafone 2 Kez Ödenen Faturanın İadesini Yapmadı!

Vodafone eylül ayı faturamın tutarını iki kez ödedim.Fazladan ödediğim tutarın iadesini talep ettim.Benden durumu açıklayan bir dilekçe ve banka adı hesap numarası ıban numarası nüfus cüzdanı fotokopisi içeren bir dilekçe yazmam istendi.dilekçemi faxladım ve Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.

4 iş günü içerisinde hesabıma geçeceği belirtildi ve beklemem söylendi. Bu süre içerisinde yeni çıkan faturam fazla ödediğim tutardan düşüldü ve Vodafone ödeme yapmadı. Tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüğümde çıkan temsilci iade yapılamayacağını bankadan almam gerektiğini belirtti.

Bankayı aradığımda Vodafone hesabına yatırdık parayı biz ödeyemeyiz dedi.Yani Vodafone fazladan alınan parayı ödemiyor.

Pelit 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 533464xxxx numaralı hattınıza 04.11.2013 tarihi itibari ile alacak giriş yapılmıştır. Alacağınız bankanıza geri iade olarak çıkışı yapılmıştır .4iş günüi çinde bankanızdan alabileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön